content top

Informacje dla pacjentów ZOZ Olesno w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną.

Informacja o wprowadzonych ograniczeniach:

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie informuje, że zgodnie z Decyzją Wojewody Opolskiego nr 5.967.3.25.2021 z dnia 25.02.2022 r. od 04.03.2022 r. wznowione zostają przyjęcia pacjentów do wszystkich oddziałów szpitalnych, Szpitalny Oddział Ratunkowy wznowi przyjęcia wszystkich pacjentów w bezpośrednim zagrożeniu życia i wymagających natychmiastowej pomocy medycznej.

Ważna Informacja
Na podstawie Decyzji nr 1.967.3.25.2021 Wojewody Opolskiego z dnia 12.11.2021 r. Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie informuje, że
od dnia 16-11-2021r. do odwołania ograniczone zostały przyjęcia planowe pacjentów do oddziałów Szpitalnych.

Ponadto w związku z potrzebą zwiększenia bezpieczeństwa wstrzymane zostały odwiedzin pacjentów na oddziałach Szpitala.

Ważna Informacja !!!

W związku z przewidywalnym przekształceniem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie w placówkę covidową
od dnia 25.11.2021 r. do odwołania wstrzymuje się przyjęcia w trybie nagłym i planowym pacjentów do wszystkich oddziałów szpitalnych ZOZ w Oleśnie.

Ważna Informacja

W związku z sytuacją epidemiologiczną w laboratorium szpitala w Oleśnie wstrzymuje się do odwołania pobieranie wymazów w systemie Drive-thru. Poniżej link do innych placówek obsługujących system Drive-thru w województwie opolskim.